طراحی وساخت مهر اتوماتیک چگونه است؟

طراحی وساخت مهر اتوماتیک

طراحی و ساخت مهر ،امروزه از مهر به عنوان وسیله ای استفاده می شود که به کمک آن می‌توان بر روی فاکتور و یا سربرگ رسمی نشانی از خود ثبت و به تایید رساند. چاپ و ساخت مهر و استفاده از آن هویت یک مدرک و یا هر سندی را که پای آن باشد را مشخص و با تایید می رساند. عملکرد مهر به گونه ای است که با انتقال جوهر روی کاغذ اثری ماندگار از شما بر جای خواهد گذاشت.

طراحی و ساخت مهر ژلاتینی مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک

طراحی و ساخت مهر در مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک به روش های متنوع و گوناگونی انجام می شود و به صورت فوری در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت.طراحی و ساخت مهر لیزری اتوماتیک و مهر های ژلاتینی و نصب روی دستگاه ها با برند های متنوع و در سایز های مختلف و در اشکال گوناگون از جمله مستطیلی و مربع و دایره و بیضی و همچنین چاپ و ساخت مهر های تک رنگ و رنگی بخشی از خدمات طراحی وساخت مهر این مرکز می باشد.

طراحی وساخت مهر لیزری اتوماتیک (تک رنگ و رنگی )

بر خلاف مهر های ساده و یا ژلاتینی قدیمی ، مهر های لیزری اتوماتیک نسل جدید مهر ها در کشور محسوب می شوند که در سال های اخیر هم به دلیل ویژگی های بارز و منحصر به فردی که دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله ویژگی های مهر اتوماتیک لیزری نسبت به مهر های ژلاتینی قدیمی تر ، عدم نیاز این مهر ها به استامپ جداگانه است و به راحتی هم قابل شارژ می باشند.
از دیگر ویژگی های مهر های اتوماتیک لیزری سرعت استفاده بسیار بالاتر این مهر ها و همچنین دقت به مراتب بالاتر ساخت این مهر هاست که تقریبا تمامی جزییات روی مهر قابل تفکیک می باشند و از دیگر تفاوت های بارز مهر های اتوماتیک لیزری نسبت به نسل های قدیمی تر طول عمر چندین برابری این گونه مهر لیزری نسبت به سایر رقاباست.

امکان ساخت و تولید مهر های لیزری به صورت استاندارد تک رنگ آبی کاربنی و همچنین چند رنگ فراهم می باشد که بخش سفارش آنلاین می توانید مشخص نمایید.

پس قطعا با توجه به توضیحات بالا اگر به دنبال طراحی و ساخت مهر فوری و با کیفیت هستید پیشنهاد مجتمع هوشمند طراحی ودیجیتال مارکتینگ فرتاک به شما بزرگواران ساخت مهر لیزری است.

طراحی وساخت مهر ژلاتینی ( اتوماتیک )

مهر ها در بازار کشور به ۲ دسته مهر های ساده و مهر های اتوماتیک تقسیم بندی می شوند. مهر های ساده که از نسل های قدیمی مهر های ژلاتینی هستند که برای مهر زدن نیاز به استامپ جداگانه دارند که باید آغشته شوند ولی مهر های اتوماتیک نسل جدید همین مهر های ژلاتینی است که استامپ درون خود دستگاه آنها قرار دارد و سرعت زدن مهر را به شدت افزایش می دهد.

از ویژگی های دستگاه های اتوماتیک ژلاتینی ، امکان تعویض طرح شما با هزینه جزیی تر می باشد و  از معایب مهر های ژلاتینی نسب به مهر های لیزری طول عمر پایین تر این دسته از مهر هاست. مهرهای ساده یا همان مهرهای ژلاتینی در واقع همان مهرهای سنتی‌اند که نحوه‌ی طراحی وساخت مهر  و تولید این گونه مهرها نسبت به سایر گونه‌های مهرها، از پیچیدگی کمتری برخوردار است و به همین دلیل هزینه‌ی کمتری نیز توسط مشتریان بابت طراحی و ساخت مهر پرداخت می شود و باعث شده طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید