طراحی کارت تبریک ولنتاین

ایده های جذاب فرتاک برای طراحی کارت تبریک ولنتاین

طراحی کارت تبریک ولنتاین به شیوه فرتاک با ما همراه باشید. تبریک ولنتاین ،به سبک خاص با جدیدترین نمونه ها از ایده طراحی کارت تبریک  ولنتاین در این مقاله می توانید به کمک این تصاویر کارت تبریک  ولنتاین زیبایی بسازید و به شیوه منحصر به فرد خودتان ولنتاین را تبریک بگویید.
در این بخش از مقالات سایت مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک به دنبال راهنمای طراحی کارت تبریک ولنتاین با ساده ترین متریال و در عین حال شیک ترین ایده های سال هستیم. طراحی کارت تبریک ولنتاین با ایده هایی که به شما در ادامه میدهیم بسیار جذاب خواهد بود با ما همراه باشید.

کارت تبریک بالنی از قلب ها

 

| طراحی کارت تبریک ولنتاین شیک | طراحی کارت تبریک ولنتاین مینیاتوری

همانند تصویر زیر روی صفحه ای سفید با کمک کاغذهای رنگی با رنگ های صورتی و قرمز بالنی از قلب های سه بعدی بسازید و با کمک تصویری از عروس و داماد این قاب زیبای عاشقانه را به صورت انحصاری بسازید.

ایده کارت تبریک قلب های نمدی

طراحی کارت تبریک ولنتاین در ایران | طراحی کارت تبریک ولنتاین قدر دانی از عشقم

.

طراحی  کارت تبریک ولنتاین با قلب های نمدی ایده بسیار ساده ای برای دیزاین یک کارت تبریک ولنتاین شیک و زیباست.

نمدی را به صورت قلب برش داده و زیر هم به کمک یک نوار قرار داده و لاو را در گوشه ای از کارت می نویسیم و به این ترتیب می توانیم کارت ساده و در عین حال شیکی را برای ولنتاین آماده کنیم

 

ایده کارت تبریک سه بعدی ولنتاین

طراحی کارت تبریک ولنتاین ارزان| طراحی کارت تبریک ولنتاین در فارس| طراحی کارت تبریک ولنتاین با تصاویر

طراحی کارت تبریک ولنتاین  خاص و کمی پیچیده می باشد.همانطور که مشاهده می کنید این کارت از مجموعه سه بعدی از قلب ها و مقواهای دالبر برش خورده تشکیل شده که در کنار هم به شکل زیبایی قرار گرفته اند نکته ای که در ساخت این کارت باید به آن توجه کنید برش های قلبی باید با دقت انجام شده و برش های دالبری برای تزیین باید با ابعاد مختلفی انجام شوند تا کار را زیبا کنند.

 

ایده کارت تبریک ریسه قلبی ولنتاین

طراحی کارت تبریک ولنتاین در شیراز | طراحی کارت تبریک ولنتاین فرتاک

قلب المان اصلی محصولات ولنتاین و عشق می باشد و شما در این کارت تبریک  می توانید یکی از خاص ترین و زیبا ترین ایده تزیین کارت تبریک ولنتاین  را مشاهده کنید که از ترکیبی از قلب های کوچک و بزرگ که به صورت ریسه ای کنار هم قرار گرفته اند به همراه قلبی بزرگ که نشانگر عشق میباشد.

شاید از بین ایده های این مقاله این دیزاین یکی از زیباترین و در عین حال ساده ترین های  طراحی کارت تبریک ولنتاین می باشد و شما به راحتی می توانید آنرا بسازید.

 

کارت تبریک لایه ای ولنتاین

طراحی کارت تبریک ولنتاین | طراحی کارت تبریک ولنتاین در شیراز | طراحی کارت تبریک ولنتاین فرتاک

تبریک ولنتاین ویژه با این کارت تبریک  زیبا که با لایه های زیبایی از طرح های مختلف با تم صورتی رنگ و قلب های سفید زیبا جلوه ای بسیار منحصر به فردی را به این طراحی  کارت تبریک داده و آنها را جز معدود کارت های شیک و دوست داشتنی ویژه ولنتاین قرار داده است.

شما می توانید با کمک کاغذهای رنگی و مقواهای صورتی و سفید همانند تصویر زیر با برش هایی که روی مقوا میزنید آنها را به شکل لایه ای زیر درآورده و به زیبایی به هم متصل کنید و در پایان نام خودتان را روی آن بزنید و به زیبایی از کارت منحصر به فردی که ساختید لذت ببرید.

 

ایده کارت تبریک قلب های قرمز توخالی

طراحی کارت تبریک ولنتاین | طراحی کارت تبریک ولنتاین در شیراز | طراحی کارت تبریک ولنتاین فرتاک | طراحی کارت تبریک ولنتاین زیبا | طراحی کارت تبریک ولنتاین گرافیکی | طراحی کارت تبریک ولنتاین ارزان

ولنتاین و قلب های قرمز مکمل هم هستند و شما می توانید همانند این  طراحی کارت تبریک ولنتاین زیبا را با قلب های قرمز  و با کمک کاغذ رنگی و برش های قلبی روی کاغذ سفید ایجاد کنید و هر کلمه و یا شعر عاشقانه را روی کارت تبریک اختصاصی خود قرار دهید.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید