طراحی آگهی گرافیکی تلوزیون

طراحی آگهی گرافیکی تلوزیونی بسیارتاثیر گزار است به طوری که در دنیای امروز، نقش رسانه های دیجیتال در تبلیغات بسیار مهم و تاثیر گذار است، به طوری که مردم بیشترین زمان خود را صرف دیدن این رسانه های می کنند و دیگر کمتر به سمت رسانه های چاپی از قبیل مجلات  و روزنامه می روند.

یک طراحی آگهی گرافیکی تلویزیونی عالی ، نتیجه یک راهکار مناسب، سناریوی خلاق و در نهایت کارگردانی حرفه‌ای و برنامه پخش هوشمندانه است. آنچه که در نهایت باعث دیده شدن هر چه بهتر آگهی شما می شود ، کیفیت بالای تولید و استفاده از ابزاری مناسب جهت طراحی آگهی گرافیکی تلویزیونی است.

اعمال جلوه های ویژه کامپیوتری و صداگذاری ، بررسی بازخورد تیزر، اعمال اصلاحات و تحویل

 طراحی آگهی گرافیکی تلوزیون وآرم آگهی

طراحی  آگهی گرافیکی  تلویزیونی کوتاه،  نوعی شیوه تبلیغاتی برای تلویزیون جمهوری اسلامی می باشد که با مدت زمان 6 ثانیه ، قبل از رخداد و باکس های مهم پخش مانند فیلم ، اخبار و  رویداد خاصی بصورت روزانه بر اساس بودجه پخش در تلویزیون به نمایش در می آید .

حتما تاکنون نشان آغاز آگهی های بازرگانی کشورمان دیده اید که به رنگ طلایی است و با موسیقی خاصی به گرد محور خود می چرخد و به گوشه تصویر می رود. آگهی به صورت نمایش تصاویر ایستا و یا بعضا متحرک تبلیغاتی از نام و نشان تجاری سازمان ها و یا محصولات آنها بوده که در شروع باکس تبلیغاتی و به هنگام نمایش لوگوی آگهی های بازرگانی در زمینه این لوگو قرار دارد و به صورت بدون گفتار ارائه می گردد.

 

 

نکات ساخت طراحی  آگهی گرافیکی تلوزیونی

نکته حائز اهمیت این میباشد که در این 6 ثانیه پخش  آگهی باید تصاویر متحرک در زمان پخش بیش از 30 درصد نباشد.

برای ثبت سفارش طراحی آگهی گرافیکی تلویزیونی می توانید با مشاورین مجموعه فرتاک تماس حاصل فرمایید تا با بهترین قیمت و کیفیت برای تبلیغات شما راهکار ارائه نمایند.

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید