طراحی کارت تبریک روز معلم

نکاتی برای انتخاب بهترین هدیه روز معلم

طراحی کارت تبریک روز معلم یک هدیه بی نظیر است.دوازده اردیبهشت به نام روز معلم نامگذاری شده و همه ما دوست داریم در این روز به پاس قدردانی از زحمات معلم ها ی خود هدیه ایی تقدیم کنیم تا با گذشت سالها آنها با دیدن هدیه مان به یاد ما افتند و یادمان در ذهنشان جاودانه گردد.وقتی ما با طراحی کارت تبریک روز معلم به او یادآوری میکنیم که قدر دان زحمت ولطف معلممان هستیم او هم بدون شک این هدیه را تا مدت ها با خود نگه میدارد و با دیدن آن احساس رضایت خواهد کرد.

بهترین هدیه روز معلم

اما بسیاری از ما در انتخاب هدیه روز معلم دچار سردرگمی می شویم و نمی دانیم کدامین هدیه می تواند اندکی قدرشناسی ما را به معلممان نشان دهد . طراحی کارت تبریک روز معلم  یک انتخاب درست در هدیه دادن به معلمان است.اگر شما نیز جزو این دسته هستید ما لیستی از بهترین هدایایی که می توانید تهیه کنید را در این بخش از فرتاک  آماده کرده ایم تا از بین آنها بهترین را انتخاب کنید و تقدیم معلم خود نمایید.اما بدون شک طراحی کارت تبریک روز معلم  بهترین هدیه میتواند باشد.

هدایای مناسب روز معلم زن و مرد

از جمله هدایایی که برای روز معلم مناسب هستند:

قرآن یا مفاتیح :

هدیه قرآن و مفاتیح می تواند بهترین هدیه برای روز معلم و تشکر از او باشد زیرا این هدیه تا سالها نزد معلم خواهدماند و او با خواندن آن به یاد دانش آموز خود خواهد افتاد و برای خوشبختی اش دعا می کند.

ست روان نویس و خودکار

این هدیه میتواند برای یک معلم هدیه ارزشمند و مناسبی باشد . شما می توانید انواع ست روان نویس و خودکار را در بازار بیابید و برای روز معلم با هر توان مالی که دارید بخرید و خاطرتان را با این هدیه در ذهن او ماندگار سازید.

طراحی کارت تبریک روز معلم

هدیه مناسبی برای روز معلم است و در انواع مختلف و زیبا وجود دارد و شما می توانید با توان مالی اندک آن را خریداری نمایید.

طراحی کارت تبریک زیبای روز معلم | طراحی کارت تبریک روز معلم | طراحی کارت تبریک فانتزی روز معلم | طراحی کارت تبریک دیجیتالی روز معلم | طراحی کارت تبریک حرفه ای روز معلم | طراحی کارت تبریک شیک روز معلم | طراحی کارت تبریک روز معلم در شیراز | طراحی کارت تبریک روز معلم ارزان | طراحی کارت تبریک روز معلم برای کودکان | طراحی کارت تبریک روز معلم با فرتاک

بهترین هدیه روز معلم زن و مرد

کیف پول یا کیف موبایل

یک هدیه مناسب و مورد نیاز برای همه افراد کیف پول یا کیف موبایل است . شما می توانید برای روز معلم نیز این لوازم را تهیه کنید و یا یک کیف دستی کوچکی به معلم خود هدیه کنید او را خوشحال کند.

عطر

عطرها هدیه مناسبی برای اکثر افراد هستند ، عطر ها بوهای بسیار متنوع و بسته بندی شکیلی دارند اگر می خواهید به معلمتان هدیه کوچکی بدهید ما به شما عطر را پیشنهاد می کنیم زیرا مطابق هر سلیقه ای است تا همیشه با شنیدن بوی عطری که برایش خریدید یاد شما بیفتد.

شال و روسری

شال و روسری در انواع رنگ ها و قیمت ها وجود دارد و به راحتی می توان آن را به عنوان هدیه روز معلم داد اما بهتر ست هنگام خرید شال یا روسری برای معلمتان به سن و سال او نیز توجه کنید.

انواع کتاب های شعر و رمان

اکثر معلم ها کتاب را به عنوان هدیه گرفتن می پسندند . شما می توانید برای روز معلم کتاب های شعر شاعران بزرگی مانند حافظ ، سعدی ، مولانا و… و یا کتاب اشعار نو مانند اشعار سهراب سپهری و فریدون مشیری و فروغ فرخزاد و… و یا کتاب های رمان نویسان بزرگی را به آنها هدیه دهید . این کتابها بی شک برای معلمتان گرانبها خواهد بود و در خاطر او خواهد ماند.

دسته گل زیبا به همراه گلدان

برای قدر دانی از مهربانی معلمتان یک دسته گل میتواند هدیه زیبایی باشد و او را خوشحال کند یا شما می توانید این گل های زیبا را در گلدانی که با مداد های رنگی تزیین شده است بگذارید.

شمع نسوز

شمع های نسوز انواع مختلف و زیبایی دارند و می توانند یک هدیه زیبا و به یاد ماندنی برای روز معلم باشند .

تابلو

این روزها به مناسبت روز معلم تابلوهای زیبایی در بازار وجود دارد که روی آنها جملات یا شعری با خط زیبا نوشته شده است .این کادو می تواند برای روز معلم زیبا و به یاد ماندنی باشد.

رومیزی زیبا

رومیزی زیبا با رنگ های روشن می تواند یک هدیه تک و جالب برای روز معلم باشد.

لیوان های سرامیکی

لیوان های سرامیکی در رنگ ها و نقش های زیادی و در قیمت های مناسبی در بازار وجود دارند . شما می توانید طبق سلیقه تان یک لیوان سرامیکی خریده و به معلم خود هدیه کنید .

هدایای دست ساز

هدایای دست ساز که خودتان با زحمت و دستان خود درست کرده اید می تواند بهترین هدیه روز معلم باشد زیرا او در خواهد یافت که شما چقدر برای او ارزش قائلید و او را دوست دارید.

طراحی کارت تبریک روز معلم 

از آنجا که معلمان با نوشتن و متن سرو کار دارند طراحی کارت تبریک  زیبای روز معلم زیبا میتواند هدیه ای درخور برای این بزرگواران باشد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید