طراحی کاور موزیک حرفه ای

کاور موزیک حرفه ای چیست ؟ چگونه باید کاور موزیک را طراحی کرد؟

کاور موزیک حرفه ای به عنوان لیبل و تصویر آهنگ شناخته میشود. معمولا روی کاور موزیک اسم آهنگ ، نام خواننده و مشخصات دیگری مثل تنظیم کننده ، شاعر و طراح کاور به چشم میخورد. با داشتن یک کاور موزیک حرفه ای و شیک و جذاب در سایت های دانلود موزیک میتوان توجه کاربر را برای دانلود موزیک خود جلب کرد و بخاطر همین است که امروزه موزیک های هیت و پربازدید دارای کاور موزیک حرفه ای و شیک میباشند. برای داشتن یک کاور موزیک حرفه ای و شیک و جذاب میتوانید از نرم افزارهای طراحی گرافیکی استفاده کنید.

نکته های مهم در زمان طراحی کاور موزیک

پس از آشنایی هنرمند، مخاطبان اصلی و پیام اصلی آلبوم موسیقی، اکنون نوبت این می رسد که تحت عنوان یک طراح گرافیک فعالیت طراحی کاور موزیک را آغاز نمایید و بتوانید صاحب اثر را در رسیدن به پیروزی کمک نمایید.

طراحی کاور موزیک مجتمع هوشمند طراحی ودیجیتال مارکتینگ فرتاک

تعیین رنگ در طراحی کاور

رنگ یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده در طراحی گرافیک است که با دقت به مدل طراحی، بایستی طیف قابل قبولی را تعیین نمود.همانگونه که گفته بودیم، هر کدام از رنگ ها قادر است حس خاصی را در مخاطب به وجود آورد. با دقت به جنسیت، سن و فرهنگ وتمدن مخاطبان اصلی و پیام نهفته در آلبوم و سبک موسیقی، می بایست مخلوط رنگ قابل قبولی را تعیین نمایید.مثلا در طراحی کاور موزیک، موسیقی های به اصطلاح لایت و آهسته، اکثر اوقات طراحان گرافیک از مخلوط رنگ خاکستر و آبی رنگ به کارگیری می نمایند، تا حس بهتری را در مخاطب به وجود آورند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید