طراحی آگهی گرافیکی خبرنامه

 

طراحی آگهی گرافیکی خبرنامه چگونه انجام میشود؟چگونه یک قالب زیبا  برای طراحی آگهی گرافیکی خبرنامهخبرنامه ایمیلی خود طراحی کنیم، اولین قدم برای ایجاد  طراحی آگهی گرافیکی خبرنامه، تنظیم یک قالب ایمیل است. شما می توانید از  قالب خبرنامه سرویس دهنده ایمیل تان استفاده کنید. آن را بر مبنای نیازهای خود و نام تجاری تان درست کنید.  یا اینکه از فرمتی که قبلا داشته اید یا از شخص ثالثی خریداری کرده اید استفاده نمائید.

فکرکردن درباره  طراحی آگهی گرافیکی خبرنامه ایمیل

اولین و مهمترین نکته در هنگام  یک  طراحی آگهی گرافیکی خبرنامه ، محتوا است. آیا به مخاطبان ربط دارد؟  آیا به اندازه کافی جذاب است؟ آیا دستورالعمل های نام تجاری تان را دنبال می کند؟ مطالب باید مختصر و  مفید باشند چرا که فقط چند ثانیه برای جلب توجه خواننده وقت دارید.

چگونه:  در بالای ایمیل حتما از تصاویر برای جلب توجه خواننده استفاده کنید، بعد از آن یک متن کوتاه و جذاب برای جلب توجه خواننده بگذارید و او را تشویق به واکنش و اقدام مثل کلیک کردن بر روی تصویر یا  زنگ زدن به شما یا … بکند.

موضوع  طراحی آگهی گرافیکی خبرنامه پست الکترونیک

ما در مورد چگونگی  طراحی آگهی گرافیکی خبرنامهبا هم صحبت کردیم. طبق آمار اولین تاثیر بسیار مهم هست، ۳۵% افراد ایمیل را تنها بعلت موضوع ایمیل و تیتر آن باز می کنند. پس حتما به تیتر و موضوع ایمیل خیلی توجه کنید. لزوما از نام شرکت یا نام بخش خود استفاده نکنید. اگر ایمیل شما ارزشمند باشد اطلاعات شما در داخل ایمیل هم می تواند باشد پس باید بدانید که موضوع ایمیل کلید حفظ ایمیل می باشد.

 طراحی آگهی گرافیکی خبرنامه درایمیل خود را ساده نگه دارید

 

به  طراحی آگهی گرافیکی خبرنامه خود یک ساختار مجموعه ای بدهید، به عنوان مثال یک منطقه ویژه بعد دو ستون در زیر آن، از اطلاعات بیش از حد در ایمیل اجتناب کنید. چرا که برای خواننده جذاب نخواهد بود. مقدار زیادی فضای سفید تهیه کنید. فرمت ایمیل را ساده  و منظم انتخاب کنید و این فرمت را همیشه حفظ کنید چرا که در ذهن خواننده حک می شود و بدنبال همان سیستم همیشه هست. اگر ایمیل های مختلفی دارید و احتیاج به طراحی ها مختلف اشکالی ندارد فقط بدانید که همیشه باید طرح خود را حفظ کنید و از یک فونت، رنگ و سلسله مراتب استفاده کنید.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید