طراحی کاور موزیک با Adobe Spark

 طراحی کاور موزیک با نرم افزار Adobe Spark

طراحی کاور موزیک چگونه انجام میشود؟با نرم افزار Adobe Spark می توانید کار خود را انجام دهید. بدون شک، Adobe برجسته ترین سازنده ابزار طراحی گرافیک است و همانطور که انتظار می رود، در رده بندی برنامه های ساخت و طراحی کاور موزیک در صدر جدول قرار می گیرد.

در حالیکه Spark شاید مهمترین محصول Adobe (برخلاف Photoshop & Illustrator) نباشد، اما مسلماً بهترین برنامه ساخت و طراحی کاور موزیک برای کامپیوتر است.

طراحی کلاس و قالب بندی

طراحی کاور موزیک در مجتمع هوشمند دیجیتال مارکتینگ فرتاک با تم هابی بسیار زیبا و حرفه ای انجام میشود.Adobe Spark مجهز به بهترین عملکردهای تصویر در کلاس و قالب بندی از پیش تنظیم شده است که به راحتی می توان متناسب با خواسته های شما آن را تنظیم کرد. همچنین میزبان طیف گسترده ای از تم ها و گرافیک جذاب، با چیدمان مناسب، فونت های قابل تنظیم و متن ها (تایپوگرافی) است. در اصل برای استفاده از نرم افزار نیازی به مهارت های پیشرفته در زمینه طراحی گرافیک ندارید.

علاوه بر این Adobe Spark کاملاً قابل تنظیم است، یعنی امکان وارد کردن عکس ها / تصاویر از گالری دستگاه خود یا از وب (فضای ذخیره سازی ابری) را دارید.

طراحی کاور و ژانر موزیک

در حقیقت شما با توجه به ژانر موسیقی و احساس درونی، طیف گسترده ای از گزینه ها (تم ها ، رنگ ها ، فونت ها و غیره) را انتخاب می کنید. این نرم افزار نسخه وب را نیز پشتیبانی می کند که باعث می شود از طریق هر مرورگر استاندارد در ویندوز ۱۰ (و سایر نسخه های دسکتاپ) و همچنین بر روی سیستم عامل های موبایل قابل دسترسی باشد. با این کار، به شما امکان می دهد طراحی کاور موزیک زیبا و جلد آلبوم خود را در هر کجا که بخواهید، ایجاد کنید.

همچنین جلد های آلبوم طراحی شده به راحتی می توانند از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند یا بر روی جلد های CD چاپ شوند.

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید