طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی کارفرمایان از کارکنان

طراحی کارت تبریک و کارت قدردانی

طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی چگونه باید باشد؟اغلب ما وقتی فردی برایمان کار خوبی انجام می‌دهد دوست داریم به نوعی از او تشکر کنیم و در قبال حس خوب دریافت شده از سمت مقابل ما نیز حس خوبی رو به اون منتقل کنیم تا زنجیره این انرژی مثبت قطع نشده و در طبیعت باقی بماند. طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی با طرح‌های جذاب که جمله سپاسگزارم بر روی آن‌ها به انگلیسی چاپ شده است می‌تواند ایده خوبی برای این موضوع باشد.

شاید شما دوستانتان را به جشن تولد و یا عروسی خود دعوت کرده باشید،‌ طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی بسیار مهم است  زیرا هم تبریک و هم متن قدر دانی در آن بکار میرود.در انتهای جشن می‌توانید به رسم یادگار و تشکر از حضورشان به ایشان کارت تشکر بدهید.طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی حس خوبی به دریافت کننده انتقال میدهد. و حتی این ایده که بعد از جلسه دفاع در دانشگاه و یا هر مراسم دیگری به افرادی که در آن حضور داشتند کارت تبریک تشکر و قدردانی با جمله‌ای با دست خط خودتان هدیه بدهید.

طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی از مهمانداران | طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی از ورزشکاران | طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی از همکاران | طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی استاد | طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی معلم | طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی از پزشک | طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی شیک | طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی مینیاتوری

طراحی کارت تبریک  و قدردانی  کارفرمایان از کارکنان

افرادی که صاحب کسب و کار هستند بخصوص کسب و کارهای اینترنتی که هرگز امکان دیدار با مشتری خود را نداشته‌اید، چه کاری بهتر از این‌که با هزینه‌ای جزئی به همراه خریدی که فرد انجام داده کارتی به عنوان تشکر برای مشتری خود بفرستید.

 

طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی از کارکنان خود را به مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک بسپارید. با این کار با یک تیر چند نشان می‌زنید، اول اینکه شما ایجاد کننده یک حس خوب برای مشتری خود هستید، دوم اینکه می‌توانید با این کار از دیگر رقیبان خود کاملا متفاوت شوید، امتیاز بعدی و ویژه‌ای که اینکار دارد این است که شما می‌توانید آدرس صفحه اینستاگرام و یا وب‌سایت و یا حتی شماره تلفن خود را در پشت کارت‌ها چاپ کنید تا هیچوقت مشتری‌تان شما را گم نکند و نهایتا با این کار تا ابد در ذهن فرد مقابل به عنوان یک فرد خلاق و متفاوت ثبت می‌شوید.

حتی گاهی شما صاحب کافه، هتل و یا رستورانی هستید که می‌خواهید از مشتریان خود بخصوص مشتریان وفادار خود قدردانی کنید، کارت تبریک ها تشکر و سپاسگراری برای این‌کار هم می‌تواند ایده خوبی باشد، حتی می‌توانید با چاپ لوگوی کافه و یا رستوران خود برای تبلیغ نیز از این کارت‌ها نهایت استفاده رو ببرید..

شما به عنوان صاحب شرکت و یا کارخانه و یا هر مکان دیگری که کارمندانی دارید شاید بخواهید در مناسبت‌های خاصی به کسانی که برای شما کار می‌کنند و باعث پیشرفت و موفقیت شما شده‌اند هدیه‌ای به یادگار بدهید،‌ طراحی کارت تبریک و کارت قدر دانی در کنار دیگر هدایا می‌تواند هدیه شما را خاص‌تر و جذاب‌تر کند. ممکن است هدیه شما مصرف و تمام شود، ‌اما کارت تبریک  یادگاریست که همواره باقی می‌ماند.

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید