طراحی نشان سینه نمایشگاهی

نشان سینه نمایشگاهی

 نشان سینه پبرای معرفی پرسنل یک سازمان که در نمایشگاه حاضرند طراحی میگردد.یا برای معرفی یک برند تجاری شکل آرم ولوگو ی یک شرکت یا سازمان بر روی قطعه های کوچکی که بج سینه فلزی یا آرم سینه نامیده می شود.این محصول با نام های تجاری نظیر بج یقه ، بج تبلیغاتی، بج لباس، بج اسم، بج سفارشی،بج مقنعه بکار برده میشود.نشان سینه نمایشگاهی رامعمولا اعضای حاضر در نمایشگاه نصب میکنند.نشان سینه نمایشگاهی برند یک شرکت تجاری یا لوگوی یک شرکت میتواند باشد.

کاربرد نشان سینه نمایشگاهی

بج سینه یانشان سینه نمایشگاهی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی پرکاربرد به شمار می رود که اغلب در همایش ها و نمایشگاه ها برای ست کردن و نشان دادن برند مورد استفاده قرار میگیرد. از بج ها بر روی کت و مانتو در نمایشگاه‌ها برای ست شدن کارمندان و هماهنگ شدن آنها با همدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بج ها اغلب بصورت فلزی به کار می آیند و بوسیله برش لیزری و ریختگری بصورت قالبی در می‌آیند. بج سینه با نام‌های گل‌سینه یا نشان سینه یا سنجاق سینه در بازار به فروش میرسد و امروزه استفاده از بج های سینه سه بعدی طرفداران بیشتری پیدا کرده است و ساخت بج فوری در کارگاه های هدایای تبلیغاتی بهارگیفت صورت میگیرد.

 

روی نشان سینه نمایشگاهی چه اطلاعاتی را میتوان درج کرد ؟

بر روی نشان سینه نمایشگاهی باید اطلاعاتتان را بصورت کوچک بیان کنید می توانید فقط از لوگو خود استفاده کنید و اگر لوگو خود جا شد اسم شرکت رو بیان کنید و در بعضی مواقع نام مشاور و لوگو شرکت در روی گل‌سینه درج می شود.باید کاملا مطمئن باشید که اطلاعات شما بسیار واضح و حرفه‌ای روی بج‌سینه درج شده باشد. از لوگو مبتنی بر بردار برای چاپ روی گل‌سینه استفاده کنید. دیگر تصاویر بر پایه پیکسل برای وب و کامپیوتر هستند و هرگز نباید برای چاپ به کار روند. اگر نیاز دارید، یک طراح گرافیکی را استخدام کنید تا لوگو را به فرمت برداری تبدیل کند. دقت کنید که قلم‌های خوانا را انتخاب کنید که به راحتی روی سنجاق سینه قابل خواندن باشند.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید