طراحی کارت تبریک روز مهندس

طراحی  کارت تبریک روز مهندس برای تشکر از مهندسان

طراحی کارت تبریک روز مهندس بهانه ای برای تشکر و قدردانی از تلاش های دلسوزانه مهندسان جامعه است. با توجه به اینکه مهندسی یکی از ارکان اساسی پیشرفت صنعت هر کشوری است متاسفانه در ایران آنچنان که شایسته و بایسته است مورد توجه قرار نگرفته است حتی همین روز مهندسی را هم که سالهاست نامگذاری شده هنوز در رسانه های ما آنچنان که شایسته است به آن پرداخته نمی شود تا جایی که جز تعداد معدودی از مردم، بقیه اطلاعی در مورد این روز ندارند. میتوان با طراحی کارت تبریک روز مهندس  و پرداختن رسانه ها به این روز جایگاه اصلی مهندسان عزیز کشورمان را به خوبی معرفی کرد. طراحی کارت تبریک روز مهندس مانند سایر طراحی ها بسیار با اهمیّت است وباید به نکات مهم شغل های مهندسان در طراحی کارت تبریک روز مهندس پرداخته شود تا هر کسی در جایگاه خود مورد تقدیر جامعه قرار گیرد.در بیشتر کشورهای پیشرفته یکی از شغلهای پردرآمد همین رشته مهندسی است.

 

طراحی کارت تبریک روز مهندس در فارس| طراحی کارت تبریک روز مهندس با تصاویر زیبا | طراحی کارت تبریک روز مهندس در ایران | طراحی کارت تبریک روز مهندس قدر دانی از عشقم| طراحی کارت تبریک روز مهندس شیک | طراحی کارت تبریک روز مهندس مینیاتوری

روز مهندس چه  روزی است؟

پنجم اسفند سالروز بزرگداشت مقام مهندس و گرامیداشت خواجه نصیرالدین طوسی دانشمند بزرگ ایرانی است. به گزارش فرتاک  از سالها پیش ۵ اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس نامگذاری شده است و چه انتخاب شایسته و به جایی است.بسیار به جاست که با یک طراحیکارت تبریک روز مهندس این روز را به همه مهندسین عزیز ایران زمین تبریک  بگوییم و امیدوارباشیم بیشتر از گذشته با همت، تلاش و پشتکار و علم روز در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران گامهای بیشتری بردارند.

متن های زیبا برای کارت تبریک روز مهندس

مهندسان عمران: ما دنیا را می‌سازیم.
مهندسان کامپیوتر: ما دنیای جادویی می‌سازیم.
مهندسان برق و الکترونیک: ما دنیا را بهم متصل می‌کنیم.
مهندسان مکانیک: ما دنیا را به حرکت وا می‌داریم.
روز مهندس بر همه مهندسان مبارک

مهندسی یعنی استفاده از علم برای یافتن راه حل های خلاقانه
روزت مبارک مهندس خلاق

تو همون مهندسی هستی که برای هر مشکلی یه راه حلی داری
روزت شاد و مبارک مهندس

رشته ی مهندسی ذهن انسان را تحریک می کند تا یک سازنده باشد
امیدوارم زندگی خود را نیز به زیباترین شکل بسازید
روزتان مبارک مهندس عزیز

مهندس واقعی کسی است که با فکر و اندیشه طراحی می کند
روز مهندس مبارک

مهندسی، هنر رسیدن به یک راه حل خوب است
روزت مبارک مهندس

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید