طراحی هدایای تبلیغاتی مدارس

هدایای تبلیغاتی مدرسه

هدایای تبلیغاتی مدرسه یکی از شیوه های پرکاربرد تبلیغات است. همانطور که می‌دانید تبلیغات در دنیای کسب و کار حرف اول را می‌زند و هیچ کسب و کاری نمی‌تواند بدون تبلیغات پابرجا بماند و آینده خود را تضمین کند. یکی از شیوه های تبلیغاتی مهم و موثر در دنیای امروز تبلیغات، اهدای هدایای تبلیغاتی مدرسه است.

هدایای تبلیغاتی مدرسه هدیه ای است که از طرف یک کسب و کار به مخاطبان، مشتریان، همکاران و سایر افرادی که با آن‌ها در تعامل است داده می‌شود تا علاوه بر احترام به مخاطب و مشتری، باعث ماندگاری، یادآوری و ثبت یک برند و نام تجاری آن کسب و کار در ذهن مخاطب خود شود.دریافت هدیه همیشه باعث ایجاد حس ارزشمندی در انسان شده است. هدیه گرفتن به ما این حس را می‌دهد که برای طرف مقابلمان انسان ارزشمند و متفاوتی هستیم و او ما را دوست دارد. ایجاد حس احترام و ارزشمندی در مخاطب یکی از استراتژی های بازاریابی نیز می‌باشد و همین  امر باعث شده است تا کسب و کارها و مشاغل هرروز بیشتر از پیش به اهدای هدایای تبلیغاتی به مشتریان و کاربران خود اقدام کنند و از سویی استقبال مردم نیز از این هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد است.


هدایای  تبلیغاتی مدرسه تا چه حد می‌تواند تاثیر گذار باشد؟

کارشناسان بازاریابی و تبلیغات، اهدای هدایای  تبلیغاتی مدرسه را یکی از بهترین و موثرترین شیوه های تبلیغاتی می‌دانند. کودکان و نوجوانان از جمله قشرهایی هستند که از هدیه گرفتن بسیار خوشحال می‌شوند. علاوه بر این ذهن آن‌ها برای ثبت و به خاطر سپاری یک برند یا کسب و کار هزاران برابر فعال تر و قوی تر از ذهن یک فرد میانسال یا بزرگسال است.

پس سرمایه گذاری برای تبلیغات بر روی کودکان و نوجوانان همیشه موفق بوده است و نتایج شگفت انگیز و قابل توجهی در بر داشته است. هدیه تبلیغاتی که شما به مدرسه اهدا می‌کنید تمام افرادی که با آن مدرسه سروکار دارند مثل دانش آموزان، مدیران و معلمان و همچنین اولیای دانش آموزان را درگیر خواهد کرد و مورد توجه آن‌ها قرار خواهد گرفت و باعث آشنایی، ثبت و ماندگاری برند شما در ذهن افراد بسیاری می‌شود. چه جایی برای تبلیغات بهتر از یک مدرسه که صدها نفر در طول سال به آن رفت و آمد دارند و هرسال افرادی جدیدی به آن وارد می‌شوند؟ اهدای هدایای تبلیغاتی مدرسه باعث می‌شود که هرسال صدها نفر برند و نام تجاری شما را ببینند و به خاطر بسپارند.

هدایای تبلیغاتی مدرسه برای دانش آموزان شامل چه کالاهایی است؟

با توجه به گستردگی و تنوع بسیار بالای لوازم التحریر و کالاهای مورد نیاز کودکان و نوجوانان در مهد کودک، مدرسه و دانشگاه، تنوع کالاهای که به عنوان هدایای تبلیغاتی مدرسه استفاده می‌شوند نیز بسیار بالاست. از جمله کالاهای پرکاربرد و پرطرفدار هدیه تبلیغاتی مدارس می‌توان به موارد زیر اشاره کرده:

 • خودکار تبلیغاتی
 • مدادرنگی تبلیغاتی
 • مداد تبلیغاتی
 • هدایای تبلیغاتی الکترونیکی مثل پاوربانک و فلش مموری
 • لوازم التحریر تبلیغاتی
 • پوشه و کلاسور تبلیغاتی
 • مگنت تبلیغاتی
 • دفترچه یادداشت تبلیغاتی
 • کیف تبلیغاتی

وسایلی که در مدرسه قابلیت چاپ تبلیغات را دارند

نیازی نیست که تنها وسایل کمک آموزشی و آموزشی و لوازم التحریر را به عنوان هدایای  تبلیغاتی مدرسه در نظر بگیرید. هر وسیله و کالایی که در مدرسه مورد استفاده قرار می‌گیرد را می‌توان به عنوان یک کالای تبلیغاتی یا هدیه تبلیغاتی به کار برد و روی آن چاپ تبلیغات را انجام داد مثل:

 • فلاسک تبلیغاتیشما با چاپ لوگوی خود بر روی فلاسک تبلیغاتی یا قمقمه های تبلیغاتی می‌توانید آن را به مدارس، مدیران و معلمان هدیه بدهید. فلاسک تبلیغاتی در محیط های اداری و آموزشی برای معلمان و مدیران بسیار کاربرد دارد و در معرض دید است.
 • ساعت تبلیغاتییکی دیگر از کالاهایی که خیلی هوشمندانه می‌توانید به عنوان هدیه تبلیغاتی مدرسه استفاده کنید ساعت تبلیغاتی است. ساعت رومیزی یا دیواری بهترین گزینه برای چاپ تبلیغات و نصب آن در دفتر مدرسه یا کلاس های درس، سالن ها، نمازخانه، کتابخانه، آزمایشگاه و غیره است.
 • لیوان تبلیغاتی: لیوان تبلیغاتی که یکی از پرطرفدارترین و پردرخواست ترین کالاهای تبلیغاتی از طرف کسب و کارها می‌باشد نیز گزینه بسیار مناسبی برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی مدرسه است. چاپ لیوان تبلیغاتی با نام شرکت و لوگوی تجاری شما می‌تواند مورد استفاده معلمان، اولیا و دانش آموزان در یک مدرسه قرار گیرد.
 • سه پایه بوم تبلیغاتیسه پایه بوم تبلیغاتی یکی از کالاهای تبلیغاتی است که می‌توانید در هنرستان ها، آموزشگاه های هنری و مواردی نظیر آن برای استفاده دانش آموزانی که رشته نقاشی یا گرافیک هستند به کار ببرید.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید