طراحی هدایای تبلیغاتی کنفرانس های علمی

 هدایای تبلیغاتی کنفرانس های علمی

 هدایای تبلیغاتی کنفرانس های علمی معمولا توسط برگزار کنندگان کنفرانس علمی به مهمانان داده میشود.اگر به کنفرانس های علمی رفته باشید، به هنگام ورود هدایایی را به شما می دهند که در طول جلسه بتوانید از آن استفاده کنید. از جمله آنها می توان به کیف های دستی، خودکار و دفترچه یادداشت اشاره کرد. برای برگذار کنندگان کنفرانس ها توصیه می شود که موارد اساسی در هدایای تبلیغاتی کنفرانس های علمی را رعایت کنند. این مقاله به صورت جزئی به تاثیر این هدایا در کنفرانس ها خواهد پرداخت. در صورتی که رویداد و یا کنفرانسی را در آینده نزدیک برگذار خواهید کرد و به دنبال هدایای تبلیغاتی مناسب هستید، این مقاله می تواند به شما کمک زیادی نماید. تا انتها همراه ما باشید.

کنفرانس های علمی و همایش ها نه تنها فرصتی برای شنیدن جدیدترین و بزرگترین تحقیقات و اطلاعات در صنعت است بلکه فرصتی برای آشنایی افراد مختلف با یکدیگر و گسترش حلقه مخاطبین مورد علاقه شما است. همه می دانند که بخش مهمی از هر کنفرانس کالای موجود است که به عنوان بخشی از فرآیند مدیریت رویداد ارائه می شود. وسایل مناسب کنفرانس بخش مهمی از ارزش رویدادها را آشکار می کند. اینکه مدیران رویداد می دادند که چه چیزهایی مهمترین موارد مورد نیاز افراد در طی ارائه یک کنفرانس هستند یک امتیاز مثبت برای آنها به ارمغان خواهد اورد.


انواع هدایای تبلیغاتی کنفرانس های علمی

انواع کیف اداری دوشی به راحتی به دو حالت دستی و شانه ای قابل استفاده هستند. همچنین دارای تسمه قابل تنظیم برای شانه افراد هستند که قابلیت تطابق با قد هر افراد را می دهند. فرد می تواند لوازم جانبی خود را در طی رویداد داخل آن نگهداری کند. عموما توصیه می شود که لوگو کنفرانس در گوشه ای از آن و یا داخل درب آن چاپ شود. این کیف های کیی از گزینه های خوب برای هدایای تبلیغاتی در کنفرانس های علمی هستند.

خودکار یا روان نویس به عنوان هدایای تبلیغاتی کنفرانس های علمی عموما در کنفرانس های علمی افراد ممکن است از سخنان و ارائه ها نت برداری کنند به همین دلیل وجود خودکارها مسئله ای الزامی است. بهتر است از این امر الزامی برای هدایا تبلیغاتی خود استفاده کنید و تعدادی خودکار تبلیغاتی را در طول کنفرانس در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

کتاب ها و یا ژورنال مربوط به آخرین تحقیقات انجام شده به عنوان هدایای تبلیغاتی کنفرانس های علمی

توصیه می شود در کنار هر کدام از هدایای تبلیغاتی بالا، حتما کتاب و یا ژورنال علمی مربوط به اخرین تحقیقات انجام شده در حوزه کنفرانسی خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار دهید. زیرا که شرکت کنندگان در کنفرانس به موضوع و حوزه کنفرانس علاقه مند بوده اند و ارائه ژورنالی شامل اخرین تحقیقات انجام شده می تواند مورد پسند آنها قرار گیرد.

هدایای دیگری نیز می توانند استفاده شوند که از جمله آنها می توان به ماگ ها با لوگو کنفرانس اشاره کرد. همچنین فلش های کوچک برای انتقال اطلاعات میان افراد شرکت کننده در کنفراس می تواند مناسب باشد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید