طراحی هدایای تبلیغاتی کودکان

5 / 5 ( 1 امتیاز )

هدایای تبلیغاتی کودکانه چیست؟

هدایای تبلیغاتی کودکانه شامل مواردی همچون،پازل،گیف،قاب عکس،مکعب بازی و…است.کودکان همواره به دنبال بازی و چیزهای هیجان انگیز هستند و والدین نیز به فکر تأمین تفریح و رفاه فرزندانشان می‌باشند. بنابراین اگر شما به دنبال تبلیغ و رونق اقتصادی خود هستید می‌توانید با هدایای تبلیغاتی کودکانه و جذاب توجه آ‌ن‌ها را به خود جلب نموده و با راضی کردن والدین از سوی کودکانشان می توانید باعث شوید که آنها به محل کسب و کار شما مراجعه کنند.طراحی هدایای تبلیغاتی کودکانه خود را با فرتاک تجربه کنید.

چرا کودکان را برای هدایای تبلیغاتی انتخاب کنیم؟

خوشحال کردن کودکان با گیفت یا هدیه خیلی راحت‌تر از بزرگسالان است. زیرا برای آنها نوع و جنس بدنه هدیه مهم نیست و فقط برای آنها هدیه باید جذاب و هیجان انگیز باشد و به دوام و پایداری آن توجه نمی‌کنند. بنابراین با هزینه کم می‌توانید با دادن هدایای تبلیغاتی زیبا آنها را خوشحال کنید و با توجه به خصوصیتی که کودکان در اصرار به داشتن چیزی دارند، می توانند والدین خود را راضی کنند تا محل کسب و کار شما را ملاقات کنند. می توانید برای هدیه دادن مراکزی مانند مهد کودک ها و مدارس را در لیست خود قرار دهید.

 

طرّاحی هدایای تبلیغاتی کودکانه چگونه باشد؟

رنگ‌ها و طرح‌های شاد افراد را مجذوب خود می‌کند بخصوص اگر مخاطب شما کودک باشد. اگر هدیه‌ای که به کودک می‌دهید اسباب بازی باشد نیاز به طرّاحی خاصی ندارد ولی اگر بخواهید وسیله‌ای که ایده‌ی خودتان است را به کودک هدیه دهید باید طرّاحی آن مطابق با سلیقه‌ی یک کودک باشد و برند خود را به روی آن به طور جاذب چاپ کنید. چون بدون شک والدین خبر دارند که فرزندانشان با چه بازی می‌کنند. بنابراین برند شما در ذهن‌شان باقی می‌ماند و باعث تبلیغ کار شما می‌شود.

هدایای تبلیغاتی باید متناسب با سن کودک باشد

بچّه‌ها در سنین مختلف با هدیه‌های متفاوتی جذب می‌شوند اما در حالت کلی دختران از سن دو سالگی تا ده سالگی عروسک را دوست دارند و همینطور پسرها به ماشین یا توپ علاقه دارند. بنابراین هدیه‌ای که به کودک می‌دهید باید متناسب با سن و سلیقه‌ی او باشد و توجه کنید که این هدیه تبلیغاتی باید با کار شما نیز مرتبط باشد تا در ذهن پدر و مادرها و کودک حک شود.

مزایای هدایای تبلیغاتی کودکانه

1-شناخته شدن بهتر برند تان

هدف اصلی همه کسب و کارها شناخته شدن بهتر برندشان می‌باشد. یکی از این راه‌ها دادن هدایای تبلیغاتی کودکانه به کودکان یا والدینی که تازه صاحب فرزند شده‌اند، می‌باشد. البته باید با خلّاقیت فراوان طرح‌هایی را انتخاب کنید که مشتریان را جذب خود کند.

2- ارتقا برندتان با هزینه اندک

با انتخاب کالاهای کم هزینه و با دوام برای تبلیغاتتان می‌توانید یک سرمایه گذاری بلند مدّت برای کسب و کار خود داشته باشید.

3-  جایگزینی برای بروشورها و کارت‌های تبلیغاتی

با اینکه بروشورها ابزار خوبی برای تبلیغات هستند، اما هدایای تبلیغاتی کودکانه، قدرت تبلیغات بهتری خواهند داشت و مدّت‌ها شخص هدیه گیرنده و اطرافیانش با برند شما آشنا می‌مانند.

4 – تکرار شدن تبلیغاتتان در ذهن مصرف کننده

یکی از موارد مهم در کسب وکار تکرار شدن تبلیغات برندتان می‌باشد.اگر محصولاتی که مصرف روزانه دارند را برای هدیه دادن انتخاب کنید می‌توانید برند تجاری‌تان را در مقابل چشم مشتریان قرار داده و باعث شوید که در ذهن مصرف کننده تکرار شود.

بهترین محصولات تبلیغاتی برای نوزادان و مادرانی که تازه مادر شدن را تجربه میکنند می تواند موارد زیر باشد :

  • پتوهای تبلیغاتی زیبا و کودکانه
  • بطری های تبلیغاتی چاپ شده کودک با آرم های تجاری خود.
  • لیوان های مخصوص کودک : این محصولات را می توان با کیفیت و با قیمت ارزان برای تبلیغات تهیه نموده و در نمایشگاههای تجاری توجه کودکان را جلب کرد. و بسیاری موارد دیگر

اگر شغل آموزشی دارید می توانید با دادن یک خودکار تبلیغاتی عروسکی یا یک دفتری که برند تبلیغاتی را بصورت کودکانه تصویر کرده است را به کودکان هدیه دهید.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید