طراحی هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص معمولا هدایای نفیس و لوکسی هستند که ارزش مادی و معنوی زیادی داشته و بسیار ویژه و شیک هستند و در ذهن مخاطب ماندگارتر و دارای تاثیر بیشتری بوده و فراموش شدنی نیستند.هدایای تبلیغاتی خاص را به چه کسانی هدیه میدهید؟یکی از مهمترین کانال های ارتباط دهنده برند با مخاطبین، آیتم های انگیزشی و هدایای  تبلیغاتی خاص است. ما به کارفرمایان کمک می کنیم با بودجه بندی صحیح امکان ارائه هدایای خاص را در کنار برنامه سازی برای سایر کانال های ارتباطی برند عملی سازند.

هدایای تبلیغاتی خاص با کاربرد های متفاوت و با توجه با بازار هدف، پس از طی مراحل مختلف، طراحی و تولید می شوند. اما این تنها آغاز راه است. حتی یک هدیه ویژه با کاربری های منحصر بفرد می بایست در نهایت به یکی از کانال های ارتباطی برند تبدیل شود.ما در جریان روند طراحی هدایای  تبلیغاتی خاص به نکات زیادی توجه می کنیم. در نظر گرفتن فلسفه وجودی برند با هدف ایجاد ارتباطی قوی تر و خاص با مخاطبین، یکی دیگر از نکات مهم برای رسیدن به یک هدیه خاص است. علاوه بر این، تمرکز روی ارتباط هر چه بیشتر طراحی های انجام شده با محصولات یا خدمات برند یکی دیگر از اصول برای موفقیت در انجام پروژه های طراحی، هدایای خاص است.در فرتاک علاوه بر انتقال صحیح صفات برند با ارائه هدایای تبلیغاتی  خاص ، کمک به تفسیر یکسان مخاطبین از شخصیت برند هدف گذاری می گردد. توجه به جزییات تولید در ارائه یک هدیه خاص تبلیغاتی، کمک به یکسانی تفسیر مخاطبین و ایجاد سطح تمایز برای برند می گردد.شخصیت برند مهمترین تصویر ذهنی است.اگر با هدف تثبیت علامت، سطحی جدید از باور ذهنی مخاطبین را هدف گرفته اید، تمامی فعالیت های انگیزشی در جهت پیشبرد فروش باید در بالاترین سطح توجه در نظر گرفته شوند. هدایای تبلیغاتی خاص، سفیران برند هستند  و به همین دلیل  نباید تصمیم  گیری اشتباه  در انتخاب ،  طراحی و روش های ارائه  آن  صورت پذیرد.

مزیت تجاری طراحی هدایای تبلیغاتی خاص

اگر در پی هدایای تبلیغاتی جدیدی هستید، بی شک ما بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد. ما معتقديم ارائه هر نوع کالايی بايستی ضمن حفظ سودآوری، ارزش تبليغاتی بيافريند، هويت آفرينی و هويت سازی كند كه اين يكی از شاخص های هدف گذاری مهم برای شركت هوشمند طراحی ودیجیتال مارکتینگ فرتاک می باشد.

 تعریف هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص، کالاهایی هستند که نام تجاری یا شعاری از برند شرکت بر روی آن‌ها وجود دارد و به صورت رایگان به مخاطبان متفاوت اهدا می‌گردد.

در دنیای رقابتی امروز هدیه دادن یکی از استراتژی بازاریابی شرکت‌ها و موسسات برای برندسازی و جذب مخاطبان بیشتر، نشان دادن لوگو، آرم و نام تجاری، تبلیغ و ترویج محصولات و خدمات به مشتریان و مخاطبان، بالا بردن بازده کاری و افزایش بهره‌وری و … است.

همچنین جذب مشتری برای گسترش کسب وکار، افزایش فروش، افزایش سود و درآمد امری بسیار رایج و ضروری بوده که می‌توان با استفاده از فرآیندهای مختلف حکاکی لیزری و یا چاپ روی متریال‌های متفاوت اعم از چوب، پارچه، شیشه، فلز، چرم و … هدایایی از قبیل دفترچه یادداشت، لیوان سرامیک و ماگ، جاکلیدی، مگنت یخچال، فلش مموری، سررسید، خودکار، پاوربانک، ست کیف پول، جاسوئیچی و …. هدایای تبلیغاتی ارزان، نفیس، نمایشگاهی، مدیریتی، خلاقانه و … تهیه نموده و در مجامع و مناسبت‌های مختلف سمینارها، نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها به مخاطبان و مشتریان هدیه داد و با ماندگاری تبلیغات روی کالای ارائه شده، نام و خدمات شرکت در بین مردم رواج یافته و تاثیر شگرفی روی ذهن مشتریان ایجاد کرده و در نهایت سبب جذب بیشتر مشتریان می‌گردد.

حکاکی روی هدایای تبلیغاتی خاص با دستگاه‌های حکاکی لیزر و چاپ انجام می‌شود.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید