طراحی هدایای تبلیغاتی کاربردی

چگونه هدایای تبلیغاتی کاربردی‌ برای کسب و کارتان را پیدا کنید؟

هدایای تبلیغاتی کاربردی کدامند؟بهترین هدایای تیلیغاتی کاربردی چه کالاهایی هستند؟ چه کالای تبلیغاتی برای مشتریان شما کاربردی تر است؟ مسلما هدیه دادن کالایی که مشتریان شما بتوانند همیشه از آن استفاده کنند، بسیار بیشتر به برند شما کمک خواهد کرد تا هدیه ای که با چند بار استفاده آن را دور بیندازند. در این مقاله قصد داریم شما را با چند هدیه تبلیغاتی کاربردی که میتواند کسب و کار شما را دگرگون کند، آشنا کرده و شما را با مزیت‌های هر کدام نسبت به کسب و کار شما آشنا کنیم.

چرا به هدایای تبلیغاتی  کاربردی نیاز دارید؟

در دنیای امروز که همه چیز سریعا دچار تغییر و تحول می‌شود، یک راه‌حل بازاریابی وجود دارد که هرگز قدیمی و کهنه نمی‌شود و همیشه بازدهی بالایی دارد. مطالعات نشان می‌دهد که محصولات تبلیغاتی به عنوان بالاترین رسانه تبلیغاتی در میان تمام نسل‌ها به شمار می آید. اگر می‌خواهید افراد بیشتری با برند شما آشنا شوند، هدایای تبلیغاتی بهترین راه این کار است. تقریباً ۹ نفر از 10 مصرف‌کننده هدایای تبلیغاتی، برندِ یک محصول تبلیغاتی را به یاد می‌آورند و تقریباً هشت نفر از آن‌ها پس از دریافت یک هدایای تبلیغاتی، برند آن را جستجو می‌کنند.

چه کسی از هدایای تبلیغاتی کاربردی استفاده می‌کند؟

حدود ۲۸ درصد از مصرف کنندگان هر روز هدایای تبلیغاتی کاربردی را میبینند و حدود ۸۱ درصد هدایای  تبلیغاتی کاربردی را بیش از یک سال نگه می دارند. و حتی اگر گیرنده مستقیم محصول آن را نگه نداشته باشد، احتمال آن وجود دارد که آن‌ها را به شخص دیگری بدهد و بدین ترتیب برند شما را توسعه دهند. هر چه افراد بیشتری در معرض برند شما قرار بگیرند، نتایج بهتری در کسب­ وکار و فروش خواهید داشت.

چه اقلامی برای هدایای  تبلیغاتی کاربردی خوب هستند؟

از هر دو مصرف‌کننده یکی از آنها می‌گوید که یک محصول تبلیغاتی را، مانند یک چیز پوشیدنی، با خود به همراه دارد. کیف تبلیغاتی، پیراهن و کلاه مثال‌هایی از محصولاتی هستند که می‌توانید آنها را بپوشید. سایر محصولات تبلیغاتی محبوب عبارتند از لوازم آشپزخانه، لوازم دفتری و لوازم جانبی  خودرو. همچنین می‌توانید محصولات تبلیغاتی خود را با فصل جاری مطابقت دهید. برای مثال، شما می‌توانید حوله‌های استخری را در طول تابستان و شال­های تبلیغاتی برای زمستان ارائه کنید.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید