طراحی نشان سینه شرکت های تولیدی

بج سینه شرکت های تولیدی

بج سینه شرکت های تولیدی نوعی نشانه حاوی طراحی لوگو و … مربوط به ان واحد تولیدی خاص که معرف هویت سازمانی فرد و وابستگی افراد یک شرکت هستند.بج سینه شرکت های تولیدی میتواند نمونه ای خاص  ومنحصربه فرداز طراحی یک بج سینه شرکت های تولیدی باشد.بج سینه شرکت های تولیدی معمولا برای پرسنل شرکت تولیدی طراحی میشود.

جنس بج سینه شرکت های تولیدی

بج سینه شرکت های تولیدی  از جنس استیل ، برنج و یا سایر فلزات ، مولتی استایل ، پلاستیک و … که هریک دارای کارایی خاص خود میباشند. 

روش نصب بج سینه شرکت های تولیدی

بج سینه  شرکت های تولیدی را معممولا بر روی کت مردانه ، روپوش کار ، مانتو ، شال و …  نصب میگردد که معمولا از طریق پین و گیره ، سنجاق ، مگنت بر روی لباس مورد نظر نصب میگردد.

روش ساخت بج سینه شرکت های تولیدی

برای ساخت بج سینه و پلاک که سیر تولید مشابه به یکدیگر دارند ، ابتدا طرح گرافیکی مثلا لوگو برای بج و طرح تو شته و … برای پلاک ، شابلونی به اندازه ورق برنج یا استیل که در آن طرح در آن چیدمان شده است بصورت نگاتیو بر روی ورق قرار گرفته و بوسیله ماده ای که یک لایه پوشش مقاوم دربرابر اسید است بر رویه ورق فلز اصلی قرار میگیرد.

روش کار این است که محل هایی که نباید در معرض اسید قرار بگیرنده پوشانده شده و محل هایی که باید حکاکی (گود) شوند ، توسط اسید کاری خورده می شوند.بعد از مرحله مواد زنی و شستشو ،فلز آماده قرار دادن در ظرف اسید میشود. ظرف اسید بوسیله حرکت الاکلنگی در بازه زمانی خاص محل هایی که روکش ندارند را خورده و به این وسیله تصویر بر روی فلز نقش می بندد.در مرحله بعد فلز اسیدکاری شده ، با مواد خاصی شسته می شود و مقداری حرارت می ببیند و برای مرحله بعدی که رنگ کاری است آماده می شود.در مرحله رنگ کاری ابتدا رنگ موردنظر ساخته شده و بر روی بتدای ورق فلزی ریخته می شود و توسط کارتک لاستیکی بر روی کار کشیده می شود این کار باعث می شود تا محل های فرو رفته به رنگ آغشته شوند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید