طراحی نشان سینه تالار های پذیرایی

ریشه کلمه بج سینه از کجا می آید؟

بج در واقع از کلمه BADGE با ریشه لاتین می آید که به معنی نشان یا علامت است.

بج سینه  تالار های پذیرایی چیست ؟

بج سینه  تالار های پذیرایی چیست ؟بج سینه تالار های پذیرایی  یا همان نشان سینه نمادیاست که پرسنل تالار های پذیرایی بر روی لباس خود تصب میکنند که نشان دهنده کلاس کاری و ارزش بج سینه تالار های پذیرایی است. به طور کلی بج سینه از وابستگی و همبسنگی اشخاص به یکدیگر ، ارگان ، سازمان و مذهب و آئین خود است. این محصول با عناوین دیگری همچون اتیکت سینه ، سنجاق سینه و گل سینه نیز شناخته می شود .

بج سینه تالار های پذیرایی در چه موارد دیگری استفاده می شود؟

بج سینه تالار ها پذیرایی  یک وسیله جانبی است که اغلب حاوی لوگو یا علامت گذاری یک تالار پذیرایی تمام عیار است.و به طورکلب بج سینه نمایان گر لوگوی یک  نهاد است که برای نشان دادن بعضی از سرویس های خدماتی، دستاورد خاص، نماد اختیاری ( پلیس و آتش نشانی ) ، نشانه مشاغل قانونی ، وضعیت دانشجویی و کارآموزی و یا به عنوان یک ابزار ساده شناسایی نمایش داده می شود،. بج سینه ها امروزه در اهداف و کمپین های تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
در ارتش، بج ها (نشان ها) برای نشان دادن واحد یا بازویی که متعلق به آن فرد است، و همچنین مدارک تحصیلی دریافت شده از طریق آموزش نظامی، رتبه و غیره استفاده می شوند. به همین ترتیب، سازمان های نوپا مانند نظارت و راهنمایی از آنها برای نشان دادن عضویت در گروه، جایزه و رتبه استفاده می کنند. 

متریال های مصرفی در بج سینه

بج سینه ها ( نشان سینه ) می توانند از فلز، پلاستیک، چرم، پارچه، لاستیک و غیره ساخته شوند و معمولا به لباس یا حتی کیسه، کفش، وسایل نقلیه، تجهیزات الکتریکی خانگی و غیره متصل می شوند. مدالها یا تکه های پارچه ای می توانند بافته شده و یا با چسباندن، اتو کردن، دوختن متصل گردند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید