طراحی هدایای تبلیغاتی خلاقانه

طراحی هدایای تبلیغاتی خلاقانه چیست؟

با استفاده از هدایای تبلیغاتی خلاقانه می‌توان تاثیر تبلیغات خود را در ذهن مخاطب چندین برابر کرده و با استفاده از آن اثرگذاری بازاریابی و بهره‌وری را بیشتر نموده همچنین با استفاده از خلاقیت می‌توان پیام تبلیغاتی را سریع تر به مخاطب منتقل کرد.

ساخت هدایای تبلیغاتی خلاقانه

ساخت هدایای تبلیغاتی خلاقانه با حکاکی یا چاپ روی متریال‌های مختلف مانند پلکسی، چوب، شیشه، فلز، پارچه و … توسط دستگاه‌های حکاکی لیزر و چاپ انجام می‌پذیرد و یا طرح و نقش مورد نظر، آرم یا لوگو روی لیبل چاپ شده و بر روی هدایای تبلیغاتی چسبانده می‌شود.مراحل بدین صورت است که پس از طراحی فایل (که توسط مشتری انجام می گیرد) پارامترهای مورد نیاز برای حکاکی یا چاپ توسط رایانه کنترل، به دستگاه داده شده و تنظیمات مربوط به قسمت‌هایی که باید حکاکی یا چاپ شود، روی دستگاه اجرا می شود. سپس متریال مورد نظر (چوب، پارچه، فلز، چرم و …) روی دستگاه قرار می‌گیرد و طبق تنظیمات اعمال  شده عملیات انجام می شود.

نوع جنس، ابعاد، گرماژ، ماندگاری هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه از جنس‌های مختلف چوب، شیشه، فلز، پارچه، چرم و… در ابعاد و ضخامت‌های مختلف ساخته می‌شوند و با توجه به فرآیندهای مختلف، حکاکی یا چاپ روی آن‌ها ماندگاری متفاوتی دارد.

چرا هدایای تبلیغاتی خلاقانه؟

هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص در دنیای بازاریابی کنونی، ابزاری قدرتمند محسوب می شوند که می توانند داستان هیجان انگیز کسب و کار رویایی شما را فریاد بزنند.

تهیه هدیه خلاقانه و عجیب به معنی این نیست که شما باید هزینه و قیمت گزافی را پرداخت نمایید. هدایای خلاقانه ارزان قیمت را نیز می توانید در مجموعه صدرا به راحتی بیابید.

خلاقیت راه حل کنونی افزایش راندمان و اثربخشی بازاریابی و فروش است. به قول سعید محمدی ارانی مدیر وب سایت ایران کانتنت مارکتینگ: بازاریابی چیزی جز ابتکار و خلاقیت نیست.

فرصت استثنایی انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه را از دست ندهید، هدیه خلاقانه در تبلیغات، بازاریابی و  انتقال سریع پیام به مخاطب به عنوان یک فاکتور موفقیت محسوب می شود. همچنین به یادداشته باشید شما می بایست به ماندگاری نام و داستان برندتان بیشتر از اثر تبلیغ بیاندیشید. اگر مجبور به انتخاب یک شاخص برای گزینش بهترین هدیه تبلیغاتی هستید، آن شاخص خلاقیت است.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید