طراحی وساخت مهر جیبی خاتم

طراحی و ساخت مهر جیبی

طراحی مهر جیبی و یا مهر همراه جدا از ظاهری زیبا ، بسیار کم جا بوده و به راحتی در جیب و یا کیف قرار میگیرد. طراحی مهر جیبی برای افرادی که همواره نیاز دارند که مهرشان همراهشان باشدضروری است ، مانند مهندسان ، پزشکان ،مدیران و … انتخاب بسیار مناسب و هوشمندانه ای می باشد.طراحی مهر جیبی به دو صورت لیزری و ژلاتینی قابل ارائه می باشد ولی با توجه به توضیحات بالا توصیه ما چاپ مهر جیبی لیزری است. همان طور که اشاره شد بارز ترین ویژگی مهر های جیبی قابلیت حمل آسان این مهر می باشد.طراحی مهر جیبی خد را به کارشناسان مجتمع هوشمند طراحی ودیجیتال مارکتینگ فرتاک بسپارید.

مهر همراه جیبی

این مهرها بسیار با کیفیت، مقاوم و خوداستامپ بوده و به علت كم حجم بودنشان بین همه اصناف بخصوص پزشكان ومهندسان از محبوبیت خاصي برخوردار است و به راحتي درداخل كیف و جیب قرار میگیرند.

اگر بخواهیم حدود ابعاد مهر خاتم جیبی را درنظر بگیریم، میتوانیم به ابعاد یک ماژیک فسفری اشاره کنیم یا به صورت دقیق مکعب مستطیل به طول هشت و عرض دو سانتی متر در ارتفاع یک سانتی متر مربع

مهر خاتم جیبی توسط مرکبی که در صنعت چاپ استفاده می شود شارژ شده و نیازی به استامپ ندارد ، به عبارتی پلیمر حکاکی شده مرکب را به خود جذب و اثر چاپی را بر روی سطح مورد نظر منعکس می نماید.

ویژگی های مهر جیبی

رنگ های متنوع و اختصاصی مهرخاتم بی شک یکی از ویژگی های بارز محصولات مجتمع هوشمند طراحی ودیجیتال مارکتینگ فرتاک است.

انداره اثر چاپی تمامی محصولات با توجه به اصول هنری و زیبایی شناختی و همچنین نمونه های اصیل قدیمی، یک بند انگشت در نظر گرفته شده است.مهر خاتم جیبی با شارژ اولیه توسط موسسه، توانایی بیش از شش هزار چاپ با کیفیت را خواهد داشت.

تعداد دفعات چاپ و کیفیت اثر چاپی مهر با کیفیت پلیمری که حکاکی نام بر روی آن انجام شده ارتباط مستقیم دارد از این رو پلیمر به کار رفته در این محصول دارای بالاترین کیفیت ممکن می باشد و قابلیت مانور بیشتری نسبت به مهر خاتم دانشجویی و رومیزی دارد از این رو برای مصارف طولانی و همچنین ماندگاری بالا توصیه می شود.

اگر خواهان بهترین محصول سبک مدرن مهر خاتم هستید ، قطعا مهر خاتم جیبی پیشنهاد ما به شماست.در آخر این محصول پیشنهاد مناسبی برای استفاده مهر خاتم در تعداد زیاد و یا استفاده کم در مقابل ماندگاری بسیار طولانی است.مهر خاتم جیبی به عنوان یک لایه امنیتی بسیار مستحکم برای استفاده در چک و اسناد مالی همیشه همراه شما خواهد بود و میتواند به سادگی تضمین امنیت مدارک خود را به آن بسپارید و از پرچمدار محصولات مهر خاتم مدرن لذت ببرید …

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید