طراحی وساخت مهر ژلاتینی

ساخت مهر ژلاتینی ( ساده و اتوماتیک )

طراحی مهر ژلاتینی  در بازار کشور به ۲ دسته مهر های ساده و مهر های اتوماتیک تقسیم بندی می شوند. مهر های ساده که از نسل های قدیمی هستند.در طراحی مهر ژلاتینی که برای مهر زدن نیاز به استامپ جداگانه است که باید آغشته شوند ولی مهر های اتوماتیک نسل جدید همین مهر های ژلاتینی است که استامپ درون خود دستگاه آنها قرار دارد و سرعت زدن مهر را به شدت افزایش می دهد. از ویژگی های طراحی مهر ژلاتینی اتوماتیک ، امکان تعویض طرح شما با هزینه جزیی تر می باشد و  از معایب مهر های ژلاتینی نسب به مهر های لیزری طول عمر پایین تر این دسته از مهر هاست. مهرهای ساده یا همان مهر ژلاتینی در واقع همان مهرهای سنتی‌اند که نحوه‌ی ساخت و تولید این گونه مهرها نسبت به سایر گونه‌های مهرها، از پیچیدگی کمتری برخوردار است و به همین دلیل هزینه‌ی کمتری نیز توسط مشتریان بابت ساخت مهر پرداخت می شود و باعث شده طرفداران خاص خود را داشته باشد.

برای طراحی مهر ژلاتینی باید طراحی به صورت وکتور و یا برداری انجام شود.

مهر ژلاتینی ساده

مجتمع هوشمند طراحی ودیجیتال مارکتینگ فرتاک با سابقه حدود10 سال به عنوان یکی از مراکز طراحی مهر ژلاتینی کار خود را شروع کرده و همیشه برای اعتبار این سابقه و حفظ اعتماد همیشگی مشتریان به این مجموعه ، از مرغوب ترین ژلاتین دنیا ( ژلاتین قرمز دوپونت آلمان ) استفاده کرده است که البته چون نوع ژلاتین برای ساخت مهر یک امر تخصصی است اکثر مشتریان این موضوع را نمیدانند و فکر میکنند همه مهرهایی که ساخته میشوند عین هم است که البته فقط ظاهر امر این گونه است ولی در کیفیت و دوام مهر تفاوت زیادی دارد. سفارش طراحی و چاپ مهرازطریق سایت، ارسال فكس ویا ایمیل امكان پذیر است.

مهر های ژلاتینی خود استامپ

طراحی مهر ژلاتینی :این مهر ها از نوع ژلاتینی بوده و جهت سهولت در استفاده روی استامپ های اتومات (پرینتی) نصب می شوند. مهرهاي اتوماتیك علاوه بر عدم نیاز به استامپ عمر ژلاتین مهر را نیز چندین برابر مینماید. از نظر کیفیت چاپ بر روی کاغذ در مقایسه با مهرهای معمولی که بصورت دستی استفاده میشوند به مراتب کیفیت با تری را دارا میباشد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید