طراحی و ساخت مهر خودکاری

طراحی و چاپ مهر تنها یکی از کارهایی است که در مجتمع هموشمند طراحی ودیجیتال مارکتینگ فرتاک انجام میشود.ما در این مجتمع هوشمند طراحی و چاپ مهررا به سلیقه و انتخاب  شما کاربران عزیز انجام میدهیم.امروزه از مهر به عنوان وسیله ای استفاده می شود که به کمک آن می‌توان بر روی فاکتور و یا سربرگ رسمی نشانی از خود ثبت و به تایید رساند. چاپ و ساخت مهر و استفاده از آن هویت یک مدرک و یا هر سندی را که پای آن باشد را مشخص و به تایید می رساند.

عملکرد مهر به گونه ای است که با انتقال جوهر روی کاغذ اثری ماندگار از شما بر جای خواهد گذاشت. طراحی وچاپ  مهر در مجتمع هوشمند طراحی ودیجیتال مارکتینگ فرتاک به روش های متنوع و گوناگونی انجام می شود تا طبق سلیقه شما باشد و به صورت فوری در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت. طراحی مهر لیزری اتوماتیک و طراحی مهر ژلاتینی و نصب روی دستگاه ها با برند های متنوع و در سایز های مختلف و در اشکال گوناگون از جمله مستطیلی و مربع و دایره و بیضی و همچنین طراحی و چاپ مهر های تک رنگ و رنگی بخشی از خدمات طراحی مهر این مرکز می باشد.

مهر خودکاری

 

طراحی مهر خود کاری چگونه است؟خودکارهای بسیار شیک و زیبایی هستند که با فشار دادن یک دکمه روی خودکار ، مهر خوداستامپ از داخل آن بیرون آمده و قابل استفاده می باشد.طراحی مهر خودکاری به نوعی یک نوآوری در صنعت طراحی مهر به حساب می آید.در طراحی مهر خودکاری قابل حمل بودن و همیشه در دسترس بودن ازایده های خلاقانه به کار رفته دراین مهر است.

از جمله ویژگی های این خودکارها این است که بسیار کم حجم و سبک و زیبا بوده و به راحتی میتواند همیشه همراه خود بوده و قابل حمل باشد و همچنین می توان به عنوان یک هدیه خوب برای خانم ها و آقایان در نظر گرفت.

هر شغلی که از مهرهای ژلاتینی برای امور کارهای خود استفاده می کنند می توانند این نوع مهرخودکاری هم همیشه جهت استفاده بعضی مواقع ضروری همراه خود داشته باشند. ( مانند پزشکان ، مهندسان ، شرکت ها ، شغل های آزاد و …)

در طراحی مهر خودکاری باید  ابعاد مهری که درون این خودکار جا می گیرد ۰/۶ در ۳ سانتیمتر باشد که در حد ۲ خط نوشته کوتاه به راحتی خوانا و واضح  باشد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید