طراحی نشان سینه فروشگاه زنجیره ای

توضیحاتی درباره بج سینه فروشگاه زنجیره ای و کاربرد آن

بج سینه  فروشگاهی یا همان نشان سینه فروشگاهی  با روش های چون ریخته گری و یا برش تولید می گردد و می تواند جنسی فلزی یا غیر فلزی داشته باشد. اگر می خواهید بدانید که این نشان را با چه نام های دیگری خطاب می کنند موارد ذکر شده در زیر را مطالعه نمایید:

  1. بج سینه فروشگاهی
  2. سنجاق سینه فروشگاهی
  3. مدالیون فروشگاهی
  4. پلاک سینه فروشگاهی

این نشان جنبه هدایای تبلیغاتی دارد و در مراسم ها و جشنواره های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد، طرح های روی این بج ها به دو روش چاپی و یا اسید کاری بر روی قالب های تهیه شده حک می شوند، اگر از روش های چاپی استفاده نمایید هیچ محدودیتی در رنگ های انتخابی نخواهید داشت و می توانید لوگوی مد نظر را به همراه تصاویر انتخابی تان روی بج درج نمایید. جنس اکثر این نشان ها از آلومینیوم است و نیازی به استفاده از سوزن یا سنجاق برای نصب نیست. برای طراحی بج سینه فروشگاهی با نقش و کیفیت عالی با مجموعه ما همراه باشید.

انواع مختلفی از بج سینه فروشگاهی

بج سینه  فروشگاهی در انواع و طرح های متنوعی تولید می گردد که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره می گردد:

  1. بج سینه غیر رنگی: این نوع از بج سینه برجستگی های زیبا و براقی را بر روی سطح خود به نمایش گذاشته است و اخیراً طرفداران زیادی پیدا کرده است، در این نوع از نشان هیچ رنگی به کار گرفته نشده و زمینه بج نیز کاملاً مات است.
  2. بج سینه رنگی: در این نوع از بج سینه دو رنگ نرم و سخت به کار می رود که شفافیت هر دو مورد ذکر شده مورد توجه است، از دیگر مزایای آن نیز می توان به ضد خش بودنش اشاره کرد. البته ناگفته نماند که از این مدل طراحی در پیکسل های تبلیغاتی نیز استفاده می شود.
  3. بج سینه با پوشش اپوکسی: اگر سطح بج سینه را با اپوکسی بپوشانید حالتی سه بعدی و زیبا را مشاهده خواهید کرد که بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت. برای سفارش این مدل نیز می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت نمایید.
  4. پیکسل تبلیغاتی: پیکسل تبلیغاتی از زیباترین نشان هایی است که می توانید تهیه نمایید و نوعی بج سینه محسوب می شود.

    طراحی پیکسل

طراحی پیکسل در انواع و نقش های متفاوتی انجام می پذیرد و هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ نخواهید داشت، چاپ ها به صورت دیجیتالی انجام می شوند و این موضوع تأثیر مثبتی بر تنوع رنگ های انتخابی دارد. همچنین امکان انتخاب جنس پشتی پیکسل نیز فراهم شده است و می توانید از میان دو نوع پلاستیکی و فلزی یکی را انتخاب نمایید. پیکسل ها کاربرد تبلیغاتی دارند و می توانید در مراسم ها و یا نمایشگاه ها از کارآیی آن ها بهره مند شوید، اگر قصد سفارش یک هدیه تبلیغاتی مناسب را دارید این محصول گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

انواع پیکسل

پیکسل انواع مختلفی دارد که در این جا به سه نوع سنجاقی، آهنربایی و جاکلیدی اشاره خواهیم داشت، از نوع سنجاقی برای نصب روی لباس و کیف استفاده می شود و کارآیی تبلیغاتی خوبی دارد. نوع دوم پیکسل های آهنربایی هستند که برای نصب روی سطوح فلزی مورد استفاده قرار می گیرند، اگر می خواهید دوست و یا یکی از عزیزان خود را خوشحال کنید عکس او را به این صورت تهیه و روی یک سطح فلزی نصب نمایید. پیکسل های تبلیغاتی جاکلیدی نیز در طرح ها و رنگ های متنوع و بسته به سفارش مشتری تولید و ارائه می گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هر کدام از انواع ذکر شده با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید