طراحی آگهی و افزایش فروش

طراحی آگهی و افزایش فروش

طراحی آگهی و افزایش فروش هدف بازریابان و فروشندگان است در این حیطه هم موفقیت وجود دارد, هم شکست. میزان سود به میزان فروش بستگی دارد. یکی از خصوصیات  طراحی آگهی و افزایش فروش انتقال نکات فروش و مزایای محصولات به برای مصرف کننده است و اگهی دهنده باید خود را در جایگاه خریدار قرار دهد تا آگهی را از درون چشم خریدار ببیند. بنابراین مهمترین اصل در  طراحی آگهی و افزایش فروش جلب اعتماد مشتری است .تنها چیزی که برای مشتری اهمیت دارد نوع سود، مزیت و بهبود شخصی است که ارائه داده میشود. یکی از موارد موثر در تبلیغات این است که شما به چه طریقی به مشتریان فعلی و آتی خود سود خواهید رساند.

 

 نحوه ساختن یک طراحی آگهی و افزایش فروش

 نحوه ساختن یک طراحی آگهی و افزایش فروش بسیار مهم است.اولین قدم جمع آوری اطلاعات کافی برای نوشتن متن تبلیغ است .

کسب اطلاعات در مورد مصرف کنندگان است :سن مصرف کنندگان، جنسیت آنان و…..

تهیه کننده آگهی باید به محل سکونت افراد مورد نظر خود توجه کند؛ زیرا محلی که افراد در آن سکونت دارند در مصرف جنس مورد آگهی تاثیر گذار است.

یکی از موارد اساسی در تبلیغات نیزمنبع پیام است که باید بسیار معتبر باشد ،از لحاظ فیزیکی و ظاهری جذاب ومورد علاقه مشتری نیز باشد .

 

تکنیک های اجرایی طراحی آگهی و افزایش فروش

تکنیک های اجرایی طراحی آگهی و افزایش فروش

اجرای تکنیک های اجرایی طراحی آگهی و افزایش فروش نیز به تنهایی مهم است زیرا پیام تبلیغاتی به اشکال مختلفی میتواند ارائه شود که مهمترین انها عبارت است از:موزیکال ،داستان گویی ،مستندات علمی ،مقایسه ، سبک زندگی، انیمیشن

نکته هایی در تکنیک های اجرایی طراحی آگهی و افزایش فروش

تکرار آگهی یک راز بزرگ است که باید مد نظر گرفت .

اگر می خواهید تبلیغ موثر داشته باشید آن را تکرار کنید در غیر این صورت مخاطب خیلی زود شما را فراموش میکند .

طبق تحقیقاتی که صورت گرفته, یک آگهی باید حداقل 5 بار تبلیغ تکرار شود تا در ذهن مخاطب ثبت ماندگار شود.

استفاده از عبارت هایی که حس عجله و مهلت داشته باشد در تبلیغات موثر است.مانند: تعداد محدود، فقط به مدت 4 روز، همین حالا تماس بگیرید تا برنده جایزه شوید.

 

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید